Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00 ile 06.00 arasında şerit daraltma yapılıyor.

Muğla-Denizli yolunun 10-11. Heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Ankara Çevre Yolu Kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara kilometrelerinde üretim çalışmaları nedeniyle şerit daraltma yapılıyor. Bu bölümde 2 şeritten denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Osmaniye-Gaziantep yolu, 7-9. Kilometrelerinde üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, denetim altında ulaşıma izin verilmektedir.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Sinop-Boyabat yolunun 51’inci kilometresinde köprülü kavşak imalat çalışmaları denetim altında yapılıyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. kilometre, Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanıyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20’nci kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun Sarp-Hopa istikametinden çift yönlü yapılıyor.

Yenişehir-Bilecik yolu 0-16 ve Akseki-Manavgat yolu 7-12. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle denetim altında nakliyeye izin verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu