Haber

Vize Talebi Reddedilen Alaatin Çakıcı’dan Yunanistan’a, Racon Twitter’da

Organize suç örgütü liderliğinden karar verilen ve afla serbest bırakılan Alaattin Çakıcı, Twitter hesabından vize verilmediği için isyan etti. Çakıcı, Yunanistan’ı hedef alan açıklamasında, “İstanbul’un nüfusunun 2,5 Yunanistan olduğunu unutmayın. İstanbullular esse Atina, Gümülcine, Kavala ve Sparta’da 15 büyüklüğünde deprem olacak.

Alaatin Çakıcı, yazdığı açıklamaların fotoğrafını Twitter’da paylaşarak yansımasını gösterdi.

Dünyanın birçok noktasını sorunsuz gezdiğini belirten Çakıcı, Fransa’nın kendisine getirdiği vize kısıtlamasını Yunan şirketinin açıklamalarına bağladı. Alevi açıklamaların devamında ise ağır sözlerle Yunanistan’ı hedef aldı.

‘Eski köprünün altından çok sular geçti…’

İstanbul’un nüfusunun 2.5 Yunanistan olduğunu unutmasınlar. İstanbullular esse Atina, Gümülcine, Kavala ve Sparta’da 15 büyüklüğünde deprem meydana gelecek. Girit’ten Dedeağaç’a kadar bütün adaları silahlandırmış olan Amerika Birleşik Devletleri dünyayı bekliyor. Sözde Amerika Birleşik Devletleri, 1948’den beri İngiltere hariç milletimizin en büyük müttefiki olduğunu dünyaya ilan ediyor. Amerikan devlet başkanı, aklı başında sivil ve askeri bürokratlar, siz bu milleti iyi tanıyorsunuz. Eşi benzeri olmayan bir milletin mensupları olduğumuzu unutmayın. Size ne kadar yazılsa, ne kadar çizilse de kibrinizle bu milletin adını yaratan devekuşu gibi egonuzdan kurtulamazsınız. Okyanusu unutma! Bu millet ne Yunanistan’ın ne de Rusya’nın emsali değildir. Eski köprünün altından çok sular geçti. Ya bu aziz millete dost olun, ya da piç gibi düşman olun! Dünyaya ve Türk kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu