Haber

Odunpazarı Muhtarları Eskişehir Büyükşehir İftarında Buluştu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesiklasik iftar davet programı kapsamında Odunpazarı bölgesinin muhtarlarını iftar yemeğinde ağırladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ‘Her Ramazan’da düzenlenen ve bir klasik haline gelen iftar davetleri devam ediyor. Görüşmeler kapsamında Odunpazarı bölgesi muhtarları iftar yemeğinin ortasına geldi.

Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Ünal, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Kara, bürokratlar, CHP Eskişehir Milletvekili Adayı İbrahim Arslan, muhtar dernek temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Burada muhtarlara seslenen Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ünal, Önder Yılmaz Büyükerşen’in önceden planladığı program nedeniyle davete katılamayacağını belirterek selamlarını iletti. Ünal, “Davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Muhtarlar, vatandaşlar ve kurumlar arasında çok önemli bir köprü görevi görüyor. Muhtarlarımızla her zaman yan yanayız. Bu vesileyle yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

silivri-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu