Haber

ABD’de Yaşayan Oyuncu Tolga Karel Desteklediği Cumhurbaşkanlığı Adayını Açıkladı

Yaprak Dökümü dizisi ile beğeni toplayan Tolga Karel, uzun zaman önce Türkiye’den ayrılarak Amerika’ya yerleşmiştir. Kendi lojistik şirketini kuran ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. “Dünyanın savaş, deprem ve ekonomik krizlerle boğuştuğu bu zor dönemde Cumhurbaşkanımızın bu görevi sürdüreceği açıktır” sözlerini kullanan Tolga Karel, desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Son zamanların en hareketli günlerinden birini yaşayan Türkiye, 2023 seçimlerine hazırlanıyor. 13. Cumhurbaşkanlığı seçimleri gündemin en sıcak konusuydu.

6 siyasi partinin yer aldığı Millet İttifakı, seçimlere ortak adayla gitmeye hazırlanıyor. Tüm gözler Altı Masa’nın ortak adayını açıklayacakları toplantılara çevrildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın en güçlü ortak adayı olarak fiyatlanıyor.

Tolga Karel, yayınlandığı döneme damgasını vuran Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı ‘Oğuz’ karakteriyle adını geniş bir kesime duyurmayı başardı.

2017 yılında Türkiye’den ayrılarak Amerika’ya yerleşen ünlü oyuncu, bir süre tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi lojistik şirketini kurdu.

Oyuncu Tolga Karel, Instagram hesabından desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Karel, ‘Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını sonuna kadar destekliyorum. Kendisi için doğru olanı yaptı. Yıllarca arka kapıdan karşı çıkıp Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la ilk kez yüzleşmek zorunda kaldı. Şimdi bir mahrem meydan olacak ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde seçimi kaybedeceği için CHP genel başkanlığından istifa edecek ve aktif siyasetten çekilecek. Çünkü diğer adaylar Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş bu liyakati mutlaka göreceklerdir.’ ifadelerini kullandı.

İşte Tolga Karel’in peş peşe yaptığı paylaşımlar…

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu